Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat firması Aksöz Nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuzla müşterilerimize istanbul içi ataşehir evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Eşyalarınızın taşınma sırasında ambalajlanması, paketlenip kolilenmesi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca eşyalarınız değerine göre yapılan nakliye sigortası ile de herhangi bir kaza yada doğal afete karşı güvence altına alınmaktadır.

Firmamızın ataşehir evden eve nakliyat hizmetinde temel prensipi %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Aksöz evden eve nakliyat firmamız, nakliyat alanında ofis taşımacılığı, depolama ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde de 35 yıllık bilgi ve birikimi ile hizmetinizdedir.

kadromuz hakkında

Ataşehir Nakliyat ile profesyonel ekibimiz nakliyat alanında deneyimi ve tecrübesi olan, taşıma hassasiyetine özen gösteren el yeteneği olan seçilmiş personellerden oluşmaktadır. Evinizin ve işyerinizin taşınmasında uzman kadromuzla hizmetinize hazırız.

 

Ataşehir şehirler arası taşımacılık

Ataşehir Evden Eve Nakliyat olarak çalışma alanımız sadece İstanbul ile sınırlı değildir. İsterseniz evinizi veya işyerinizi İstanbul dışına da taşıyabiliriz. Uzman ekibimiz ile bu konuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı taşımaktayız. Şehirlerarası taşımacılık yaygınlaştığından beri, bu sektöre önemli yatırımları Ataşehir Nakliyat olarak yaptık. Firma olarak haftanın her günü 24 saat taşıma hizmeti vermekteyiz. Sizleri profesyonelliğin getirdiği özgüven ile yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmak için çaba gösteriyoruz.

 

Ataşehir eşya depolama

Ataşehir Nakliyat olarak profesyonel ekiplerimiz, geniş araç filomuz ve geniş depolama alanlarımız ile müşterilerimize depolama hizmetleri sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz depolamak istediğiniz eşyalarınızı bizim depolarımızda muhafaza ederek büyük yüklerden kurtulabilirsiniz.

Eşyalarınız depolamadan önce eksperlerimiz tarafından yerinde tespit edilerek aylık depolama ve nakliye ücreti belirlenir. İstenilen zaman eşyalarınız evinizden teslim alınarak güvenli ve sigortalı olan depolarımıza nakledilir. Ataşehir Evden Eve Nakliyat depolarımızda eşyalarınız başka eşyalardan farklı olarak ayrı bölümlerde tutulur. Biz sizin eşyalarınızın güvenliği için her şeyi düşündük.  Eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek rahatça bize eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti İçin bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarının az ya da çok olması önem arz etmemektedir. Sizler için her türlü hizmeti vermekteyiz.

 

Ataşehir ofis taşımacılığı

Ataşehir Nakliyat ofis taşımacılığı hizmeti sunmakta olup ofis nakliyesi sırasında şirket içi gizlilik kuralları dışına çıkmadan işlerinizi aksatmadan ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Aksöz nakliyat ofis taşımacılığı programı dahilinde işlerinizin aksamaması için planlanmış bir şekilde ofis eşyalarının (türüne göre) ambalajlanması ve paketlenip kolilenmesi işlemini gerçekleştirir.

Geniş araç filomuz ve profesyonel ekiplerimiz ile ofis eşyalarınız güvendedir. Ofis taşımacılığında eşyalarınız herhangi bir kaza ya da doğal afet karşısında sigortalanır. Aynı şekilde bir diğer Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması olan Kiptaş Nakliyat’ta Ataşehir’de müşterilerine hizmet vermektedir.