Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Ataşehir nakliyat ile ofis taşımacılığı hizmeti sunmakta olup ofis nakliyesi sırasında şirket içi gizlilik kuralları dışına çıkmadan işlerinizi aksatmadan ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Aksöz nakliyat ofis taşımacılığı programı dahilinde işlerinizin aksamaması için planlanmış bir şekilde ofis eşyalarının (türüne göre) ambalajlanması ve paketlenip kolilenmesi işlemini gerçekleştirir.

Geniş araç filomuz ve profesyonel ekiplerimiz ile ofis eşyalarınız güvendedir. Ofis taşımacılığında eşyalarınız herhangi bir kaza ya da doğal afet karşısında sigortalanır. Aksöz nakliyat ofis taşımacılığında 35 yıllık tecrübesi ve geniş referansları ile bir çok firma ile çalışmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat ofis taşımacılığından farklı olarak para kasası taşıması yapmaktdır. Para kasası için gerekli ekipmanlar tahsis edilerek taşınması sağlanır. Aynı zamanda eğer makine ile taşınması mümkün değilse gerekli sayıda eleman ile taşıma gerçekleştirilir.

Ofis Taşımacılığı Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?
  • Nakliye işlemi yapılmadan önce ücretsiz olarak ofisinizi ziyaret eden ekibimiz eşyalarınızı inceler ve size özel taşıma programını hazırlar.
  • Tüm dosya ve klasörleriniz paketlenir.
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
  • Büro eşyalarınız yeni ofisinizde bölüm ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
  • Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
  • Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.