HAKKIMIZDA

Ataşehir Evden Eve Nakliyat 1992’den bu yana tüm Türkiye’ de hizmet vermektedir. Tecrübeli kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile size en kolay ve konforlu taşıma hizmetini sunmayı arzuluyoruz. Aksöz Nakliyat ev ve ofis taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en özenle taşınacağına garanti veriyoruz. Ayrıca Ataşehir Nakliyat Sigortalı nakliye hizmeti ile değerli eşyalarınızı koruma altına alıyor.

Aksöz Nakliye şirketimiz ataşehir evden eve nakliyat dışında fuar, villa ofis, ve depolama taşıma gibi çeşitli taşınmalarda da yanınızdadır. Nakliyat Kalite standartlarda kurumsal yapısı, deneyimli ve uzman hizmet ön görüsü ile saygılı, güleryüzlü personeli ve uygun ölçülerde fiyatlarıyla, eşyalarınıza sahip çıkarak bir firma ile çalışmak için doğru yerdesiniz.

Aksöz Nakliyatı diğer firmalardan ayıran en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Eşyaların taşınma süresi boyunca müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar, müşterinin yanında olur ve müşterinin çıkarlarını korumayı kendine görev bilir. Kurulduğu tarihten bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ataşehir Evden Eve Nakliyat bu doğrultuda bünyesine uzman personeller katmış, araçlarını yenilemiş ve gelişimini katlayarak ilerlemektedir.

 

MİSYONUMUZ

Ataşehir Evden Eve Nakliyat olarak çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar.

Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

VİZYONUMUZ

Ataşehir Nakliyat Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Etkin iletişimin, şeffaflığın ve paylaşımın ön planda olduğu katılımcı bir yönetim politikası uygulamak Asıl sermayemiz olan çalışanlarımızın eğitim ve gelişiminin sürekliliğini sağlamak.

Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirlenen zamanda yerine getirmek. Ataşehir Evden Eve Nakliyat bu bilinç doğrultusunda hedeflerimiz: Müşteri beklentilerini doğru tanımlayarak zamanında, doğru ve güvenilir bir hizmet sunmak ve her koşulda %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar fikrinden hareketle; personel memnuniyetini, eğitimini, katkısını sürekli kılmak.

Yasal ve ulusal mevzuatlara uygun taşıma ve depolama hizmeti vermek. Üst yönetimin katkısı, çalışanların emeği ile teknolojik gelişmelere paralel olarak sistemimizi ve altyapımızı sürekli iyileştirmektir.

REFARANSLARIMIZ