Taşımadan Önce Yapmanız Gerekenler

Evden eve nakliyat, başka bir deyişle ev taşıma günümüzde profesyonel ve kurumsal firmalar tarafından A’dan Z’ye herşey dahil olarak müşterilerine hizmet vermektedirler. Bu firmalar ile iletişime geçtiğinizde sizlere hiçbir iş bırakmadan evinize gelerek paketleme, de-montaj ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ataşehir Nakliyat olarak bu firmalar arasında bulunmanın haklı gururunu yaşıyoruz…

Bu yazımızda herkese taşınmadan önce, taşınırken ve taşındıktan sonra neler yapacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Taşınmadan Önce

Taşınma Tarihi Belirlemek

Taşınmadan önce ilk adım size en uygun taşınma tarihini belirlemek olacaktır.

Öncelikle tarih belirlerken iş yerinizi, çocuğunuzun okulunu vb. faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.  Taşınmak için en sağlıklı zaman Cumartesi ve Pazar günleri olacaktır.

Nakliyat Firması Seçmek

Taşınmadan önce yapılması gereken en önemli işlerden biri de iyi bir Ataşehir Evden Eve Nakliyat firması seçmektir. Firma arama işlemine taşınmadan 1 hafta öncesinden dahi başlayabilirsiniz. Bu Sayede  firmaları iyice araştırma imkanınız ve fiyatları iyice karşılaştırma şansınız olur.

Özel Eşyalarınızın Belirlenmesi

Taşınmadan önce yapmanız gereken bir diğer işlem ise özel ve önemli olan eşyalarınızı belirlemek ve bu eşyaları kendiniz toplamak olacaktır.  Ataşehir Evden Eve Nakliyat  Eviniz taşınmadan önce belirlediğiniz özel ve önemli eşyalarınız sıkıntısız bir şekilde taşınır.

Taşınma Sırasında

Taşınma günü geldiğinde anlaşmış olduğunuz firma adresinize geldikten sonra yapmanız gereken bazı işlemler ise şunlardır. Öncelikle gelen ekip ile beraber evinizi gezin ve eşyaları gösterin. Onlara önemli olan eşyaları belirtin. Ataşehir Evden Eve Nakliyat  Böylece o eşyaların paketleme işlemleri titizlikle yapılmış olur. Bunun dışında kalan işlemlerin hepsini firma yapacağı için sizin bir şeye karışmanıza gerek kalmayacaktır.

Taşınma Sonrasında

Eşyalarınız yeni adresinize taşınırken taşıma ekibi eşyaların hangi odalara alınacağını sorarlar ve siz de taşınmanın başında durarak hangi eşyanın hangi odaya yerleştirileceğini söylersiniz. Böylece büyük eşyaların ve kolilenmiş malzemelerin odalara taşınması sıkıntı yaşanmadan tamamlanmış olur. Taşıma işlemleri bittikten sonra ekip evinizden ayrılır ve artık ince işler başlar. Ataşehir Evden Eve Nakliyat Bundan sonra sizin yapacağınız işlemler kolilenmiş malzemelerin açılması ve yerleştirilmesi olacaktır.